شستشوی تجهیزات صنعتی و کارخانجات

شستشوی تجهیزات صنعتی و کارخانجات
3003

از واحد های صنعتی کوچک گرفته، تا کارخانجات، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها به خدمات تمیزکاری داخلی، خارجی و تجهیزات نیاز دارند. تمیزکردن آجرها، رنگ، دستگاه های صنعتی، شستشوی سیلوها و مخازن و پاک کردن گردوغبار ناشی از دود در واحدهای صنعتی از جمله خدمات شستشوی تجهیزات صنعتی با واترجت فشار قوی هستند.

واحدهای صنعتی و کارخانجات برای جلوگیری از خطرات بهداشتی و مراقبت از پرسنل در برابر این موارد، نیاز به خدمات تمیزکاری با پروتکل های ایمنی بسیار شدیدی دارند. طرح تمیزکاری باید سطوح کف، تجهیزات و سقف را به طور کامل دربرگیرد و با انجام شدن در کوتاه ترین زمان ممکن از ضررهای مالی ناشی از توقف کار جلوگیری نماید. همچنین با بهره بردن از محلول های آنتی باکتریال دوست دار محیط زیست عوامل بیماری زا برای پرسنل و کارکنان را تا حد ممکن از بین ببرد.

شستشوی تجهیزات صنعتی

شستشوی تجهیزات صنعتی با واترجت فشار قوی

شستشوی تجهیزات صنعتی از آلاینده های نفتی

یکی از خدمات اصلی در زمینه شستشوی واحدها و تجهیزات صنعتی، تمیز کردن انبارها برای از بین بردن نشتی نفت، روغن و گریس با استفاده از واترجت فشار قوی است. به غیر از تمیزکردن کف انبارها، می توان اتصالات، لوله ها ، فولادهای ساختمانی، چوب، جرثقیل، سقف، پنجره ها و دریچه ها را با استفاده از واترجت فشار قوی در کمترین زمان و بدون آسیب رساندن به سطح مذکور انجام داد.

 

شستشوی تجهیزات صنعتی کارخانجات مواد غذایی

یک محیط کار تمیز، باعث افزایش کارایی و عملکرد آن می شود. پاکیزگی برای تاسیسات مواد غذایی حیاتی است. با استفاده از واترجت، ماشین آلات و سیستم ها از تفاله ها و سایر آلایندگی های دیگر پاک می شوند و با استفاده از سیستم شستشو با واترجت فشار قوی، حداکثر میزان تمیزی را ارائه می دهد.

بیشتر بدانید  نظافت و شستشوی مخازن با واترجت صنعتی

شرکت پارامونت-کلینینگ آمادگی دارد تا هر گونه مشاوره و راهنمایی را در زمینه شستشوی تجهیزات صنعتی به رایگان در اختیار شما قرار دهد. تیم مشاوره ما آماده است تا بهترین راه حل ها را به شما معرفی نماید تا شما بتوانید با صرف کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به راه حل مشکل خود دست پیدا کنید.

  • کارایی مطلب
  • بار آموزشی مطلب
  • کیفیت و نوع بیان
5
Sending
User Review
3 (1 vote)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *