کاربردهای واترجت فشار قوی

کاربردهای واترجت فشار قوی
3003

کاربردهای واترجت فشار قوی بسیار زیاد است. با استفاده از واترجت هایی که دارای فشار بالا هستند ، امکان انجام سخت ترین کارها را در تمام زمینه های تمیزکردن صنعتی و تجاری فراهم می شود. پاک کردن خزه و جلبک از آجر و سنگها، تمیزکردن پل ها،ساختمان های تجاری، کارخانه ها و انبارها، پاک سازی رنگ از نمای بیرونی ساختمان و زنگ از فلزات از جمله ویژگی های این دستگاه است. از این دستگاه می توان در شستشوی خیابان، پارکینگ، کشتی ها ، زمین های بازی، جاده و تقریبا هر جا که آلودگی باشد، استفاده کرد.

کاربردهای واترجت فشار قوی و عملکرد آن

از دستگاه واتر جت فشار قوی می توان در کشتارگاه ها ، کارخانجات مواد غذایی ، مجتمع های صنعتی سنگین و شرکت های مهندسی برای تمیز کردن مخازن و حذف روغن از سطوح مختلف این واحد ها استفاده کرد. با استفاده از واترجت فشار قوی کار بسیار ایمن انجام می شود و آسیب به دستگاه ها به حداقل می رسد. همچنین به دلیل استفاده نکردن از مواد شوینده برای پاک کردن آلودگی ها، روشی کاملا بهداشتی و دوستدار محیط زیست را ارائه می کند. در این روش می توان با اضافه کردن محلول های ضد باکتری دوستدار محیط زیست طول دوره نیاز به شستشوی مجدد تجهیزات را افزایش داد و در زمان و هزینه صرفه جویی نمود.

در فیلم زیر نمونه ای از شستشوی دستگاه های صنعت نفت را مشاهده می کنید. برای بهره مندی از خدمات شرکت پارامونت-کلینینگ با ما تماس بگیرید.

 

  • کیفیت معرفی دستگاه
  • بار آموزشی مطلب
  • شیوه نگارش و بیان مطلب
5
Sending
User Review
( votes)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *